Anasayfa / BKT EuroCup / Slask Wroclaw – Türk Telekom İddaa Tahmini 06.02.24

Slask Wroclaw – Türk Telekom İddaa Tahmini 06.02.24

BKT EuroCup B grubu 18. ve son hafta mücadelesinde Slask Wroclaw Salı günü saat 22:00’da Türk Telekom ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Polonya ekibi 17 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildi ve bu nedenle de beklendiği gibi yine grubun en zayıf halkası olarak son haftaları formalite maçları ile geçerek sezonu erkenden tamamlamış olacaklar Avrupa sahnesinde. Son 3 maçlarını da üst üste kaybettiklerini görmüştük zaten, sırasıyla Trento’ya deplasmanda 6 sayı, Granca’ya ieçrde 24 sayı ve son olarak deplasmanda Lietkabelis’e 16 sayı farkla teslim olmuşlardı direnemeden. 

Koç Ernak’ın öğrencileri son 5 maçtan 4 galibiyet çıkararak önemli bir çıkış yakaladılar ve bu sayede de 7 galibiyete ulaştılar, play-off bileti için şanslarını son haftaya taşımış oldular. Son deplasman maçlarında da şampiyon Granca’yı 10 sayı farkla devirdiklerinin altını çizelim. Geçen hafta ise Ankara’da konuk ettikleri lider Bourg’a çok iyi direnseler de 4 sayı farkla kaybederek ellerinden kaçırmışlardı… 

Wroclaw için tamamen bir formalite maçı olacakken temsilcimiz adına ise sezonun en önemli maçlarından birisi olacak. Play-off bileti için sadece kazanmamız yetmiyor çünkü Buducnost ile Trento da bizim gibi 7 galibiyete sahip ve Aris de 8 galibiyette. İlginç olan Aris ile Trento’nun karşılaşacak olması. O maçı Aris kazanırsa play-off’u garantileyecek bizim kazanacağımız senaryoda Trento devere dışı kalacak. Anlayacağımız hesaplar karışık, üçlü averaj bile görebiliriz, bu nedenle öncelikli olarak kazanmamız şart. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.43
Best10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …