Anasayfa / Hazırlık Maçları / Slovakya – Ukrayna İddaa Tahmini 24.06.22

Slovakya – Ukrayna İddaa Tahmini 24.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Slovakya Cuma günü saat 22:00’da Ukrayna ile Portekiz’in ev sahipliğinde Viana do Castelo’da karşılaşacak. Bets10 Slovakya lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Slovakya turnuvanın ilk maçında en önemli silahı, gelecek sezon Bahçeşehir forması giyecek olan Brodziansky’den ve Ihring’den yoksun olmasına rağmen denk rakiplerinden biri olan ev sahibi Portekiz’i 73-80 ile geçmeyi başarmıştı. Iraklis’de forma giyen Dolezaj’ın 20 sayı, 10 ribaund ile yıldızlaştığı maçta Bachan 14 sayı, 8 ribaund ve Hlivak da 11 sayı, 3 ribaund ile ona destek olan diğer isimlerdi. 

Ukrayna ise ülkede yaşanan Rusya işgaline rağmen hazırlıklarını sürdürüyor. Henüz bu turnuvada maç yapmadılar. Ama aday kadroya baktığımızda ideale yakın bir rotasyon olduğunu görüyoruz ki Bobrov, Kravtsov, Len, Lukashov, Lypovvy, Mishula, Mykhailyuk, Pustovyi, Randle, Sanon var ellerinde. Ancak koç Bagatskis yönetiminde Letonya’da çalışan kadroya henüz Randle, Len ve Mykhailyuk katılmadılar, bu maçta forma giymeyecekler. 

Elbette Ukrayna daha kaliteli ve daha tecrübeli bir kadroya sahip ama Randle, Len ve Mykhailyuk gibi önemli silahlardan bu maçta faydalanamayacaklar. Bununla beraber Slovakya ilk maçında denk rakibi Portekiz karşısında iyi bir oyun ortaya koymuştu. Bu maçta da henüz hazırlık döneminin başında olan ve ilk maçına çıkacak olan Ukrayna karşısında direnç seviyelerinin yüksek olacağını, Dolezaj liderliğinde kolay pes etmeyeceklerini, çift haneli farklar yemeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (+9.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …