Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Slovenya – Litvanya İddaa Tahmini 14.07.19

Slovenya – Litvanya İddaa Tahmini 14.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 2.gün mücadelesinde Slovenya Cumartesi saat 13:45’de Litvanya ile karşılaşacak. Bets10 Slovenya lehine 15.5 handikap belirlemişken İddaa ise oranları netleştirmemiş.

Slovenya turnuvanın ilk gününde iddialı ekiplerden biri olan Yunanistan karşısında zaman zaman direnç ışıkları verse de 79-90’lık skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Klavzar ile Kralj 40 sayı üreterek takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da başarılı olamamışlardı.

Litvanya ise ilk maçta vasat ekiplerden Polonya karşısında oldukça ezici bir üstünlük kurmuş tam 30 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Velicka’nın takımını çok iyi organize ettiği ve tam 11 asist yaptığı maçta Uleckas da skorer oyunu ile takımının hücum aktivitelerini liderlik eden isim olmuştu. 

Slovenya’nın da kalite bakımından Polonya’dan pek bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Belki güçlü Litvanya karşısısında Klavzar ve Kralj’ın etkili oyunuyla biraz daha fazla direnirler ama Litvanya’nın onları da handikapı geçerek, yani rahat bir şekilde geçeceklerini düşünüyorum. İlk maçta sergiledikleri oyunla da gösterdiler net olarak favorilerden biri olduklarını.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-15.5) / 1.82
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …