Anasayfa / Genel / Slovenya Sırbistan Maçı İddaa Tahmini 17.9.17

Slovenya Sırbistan Maçı İddaa Tahmini 17.9.17

Eurobasket‘in final günü geldi çattı ve turnuvanın en keyif veren en formda takımı Slovenya ile en istikrarlı ve en sistematik takımı Sıbistan 17 Eylül Pazar günü akşamı saat 21:30’da İstanbul Sinan Erdem Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Çekişmenin son ana kadar devam etmesini beklediğim hatta uzatma da izleyebileceğimiz maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Sırbistan lehine 1.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 161.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 814 koduyla açılan maçta Sırbistan lehine 1.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 161.5 olarak belirlenmiş.

Roller Belli, Makine Çalışıyor

Slovenya koç Kokoskov liderliğinde turnuva boyunca müthiş bir düzen kurdu. Tüm oyuncuların rolleri belli ve her birinden %100 hatta %110 verim almayı başardılar şuana kadar. Doncic ve Dragic’in liderliğinin etrafında Prepelic, Vidmar, Muric gibi görev adamları gereken tüm desteği sağladılar. Özellikle Vidmar İspanya maçında Gasol kardeşler ve Hernangomez gibi harika diyebileceğimiz uzun rotasyonuna karşı tek başına kadar inanılmaz savaştı ve galip de çıktı. Bu kez de karşısında Marjanovic, Stimac ve Kuzmic gibi yine derin, değerli bir uzun topluluğu var, yine çok çalışması çok savaşması gerekecek. Dragic ve Doncic ikilisi yine bildikleri işleri yapacaklar, tempoyu sürekli forse edip açık alanda koşarak istedikleri yüksek skorlara ulaşmaya çalışacaklar. Ama karşılarında Bogdanovic ve çetesi olacak, özellikle Bogdanovic karşısında Doncic’in neler yapabileceği Slovenya’nın maçtaki kaderini belirleyecek.

Bogi ve Geri Kalanlar

Takımın 7-8 tane as oyuncusunun gelmediği bir turnuvada yinede favori olabiliyorsanız ve bunun altını doldurup finale de çıkıyorsanız o zaman adınız Sırbistan oluyor ve o zaman size oyuncu fabrikası deniyor. Yarı final maçında karşılarında Shved ve ekibi vardı ki o Shved’i durduramadılar, tam 33 sayı gördüler potalarında. Ama yine de diğer etkenlere karşı aldıkları önlemler o kadar iyiydi ki ve Bogi o kadar kararlıydı ki maçı da alıp götürdüler. Marjanovic’i pota altında hücumda iyi kullanmalarının yanı sıra Mozgov’u da durdurmayı başardılar. Maçtan önce Kirilenko’nun da belirttiği gibi Mozgov rakibin en önemli parçasıydı belki de Shved’den bile önemliydi, çünkü gördük ki o atsa bile Mozgov’suz bir Rusya ancak bir yere kadar dayanabiliyor. Bunu çok iyi etüt eden koç Djordjevic işi çözmüş ve maçta da bunu takımına harfi harfine uygulatmayı başardı. Bu maçta da koç Kokoskov ile aralarındaki satranç mücadelesi ayrı bir keyif verecek.

Slovenya – Sırbistan İddaa Tahmin

İki müthiş taktisyen iki genç yıldız ve iki Yugoslav ekolünden gelme, basketbolu çok iyi bile oyunculardan kurulu takım. Keyifli bir basketbol ziyafeti bizi bekliyor. Bu maçta favori var demek bana doğru gelmiyor ve bu nedenle handikap açılan taraf Sırbistan’a bahsimi oynamak ilk tercihim. Bunun yanında maçın stresi ve madalya hedefi ile beraber bu kez savunmaların biraz daha ön planda olabileceğini düşünüyorum, açılan barem yüksek, alt seçeneği de değerlendirilebilir.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: MS 2 (+1.5) / 1.70 & ALT (161.5) / 1.70

Bets10 Oranı:  MS 2 (+1.0) / 1.91 & ALT (161.5) / 1.93

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Estudiantes – Manresa İddaa Tahmini 13.10.19

İspanya Liga Endesa 4.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 21:00’da Manresa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir