Anasayfa / Fuerza Regia / Soles – Fuerza Regia İddaa Tahmini 09.09.23

Soles – Fuerza Regia İddaa Tahmini 09.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Soles Cumartesi günü saat 06:00’da Fuerza Regia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Soles Batı grubunun vasat ekiplerinden birisi. Nitekim son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda 7 maçın ardından sadece 2 galibiyette kaldılar… Daha yeni yani dün yine burada Fuerza’yı konuk etmişler ve üretimde sınıfta kaldıkları, sadece 54 sayı üretebildikleri mücadeleyi 13 sayı farkla kaybetmişlerdi. Luzcando 14 sayı ve Aska 13 sayı, 5 ribaund ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimlerdi. 

Regia ise son 3 maçını üst üste kazandı ve 7. maçlarından çıkardıkları 6. galibiyetle Doğu’da liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdüler. Daha dün yeni yine bu sahada rakiplerini 13 sayı farkla geçerlerken nefis bir takım savunması yapmışlar, rakibe sadece 54 sayı izni vermişlerdi. O son maçta Wright 16 sayı, 5 ribaund, Miller 11 sayı, 12 ribaund ve Bejarano 12 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takım belirttiğim gibi daha yeni dün yine bu sahada karşılaşmışlar, Regia konuk takım olmasına rağmen sert bir savunmayla ev sahibi ekibi adeta basketboldan soğutmuş ve onları sadece 54 sayıda tutarak 13 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Dolayısıyla bu maçta da yine favori olduklarını düşünüyorum. Wright ve Miller liderliğinde düşük farklarla da olsa bir kez daha kazanarak liderlik yolunda önemli bir adım atacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.52
Betroad Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Cedevita Olimpija – Helios Suns İddaa Tahmini 25.09.23

Kranj’da yani tarafsız sahada oynanacak Slovenya Süper Kupa final maçında Cedevita Olimpija Pazartesi günü saat …