Anasayfa / İddaa Tahminleri / Southland Sharks – Nelson Giants İddaa Tahmini 23.05.21

Southland Sharks – Nelson Giants İddaa Tahmini 23.05.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Sharks Pazar saat 08:00’da Nelson Giants ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Sharks bu sezona 6 maçtan 3 tanesini kazanarak orta şekerli bir giriş yaptı. İşin savunma tarafında ise ligin orta altı takımlarından biri konumundalar, ortalama 83 sayı gördüler potalarında şuana kadar. Son maçta ise deplasmanda oynamalarına rağmen formda Auckland karşısında çok etkili bir hücum performansı sergilemişler ve 87-102 ile kazanmışlardı. O maçta Kelman-Poto 21 sayı, 14 ribaund, 6 asist ile komple bir performans sergilerken Burton da 20 sayı, 5 asist ile galibiyetin diğer mimarı olmuştu. 

Giants ise rakibinden daha kötü durumda, onlar 7 maçtan 4 tanesini kaybederek başladılar sezona. Paralel şekilde savunmaları da daha vasat, ortalama 87 sayı gördüler potalarında. Son 2 maçlarında ise temponun iyice yükseldiğini ama bunun onlara yaradığını ve üst üste galibiyetler alırken sırasıyla 170 ve 175 sayı üretildiğini de görmüştük bu maçlarda. Son olarak deplasmanda Nuggets’ı uzatma sonunda 86-89 ile geçmişlerdi. O maçta  Hale 41 sayı, 9 ribaund, 3 asist ile MVP performansı sergilemişti adeta. 

İki takım da sezona benzer şekilde vasat bir başlangıç yaptılar, ligin orta şekerli takımları arasında yer alıyorlar. Son maçlarda ise tempolarını yükselttiklerini ve hücumda etkili olduklarını gördük. Bir tarafta Kelman-Poto diğer tarafta Hale tam anlamıyla alev almış durumdalar. Bu maçta da birbirlerini savunmada durduramayacaklarını, bu yıldız isimlerin etkili oyunları eşliğinde karşılıklı olarak 80-85 baremine zorlanmadan ulaşacaklarını, hatta geçmelerinin de sürpriz olmaayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …