Anasayfa / İddaa Tahminleri / Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ilk yarı için baremi 92.5 olarak açıklamışlar.

Southland ligin orta şekerli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 5 galibiyette kaldılar. Diğer yandan evlerinde oynadıkları son maçlara baktığımızda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Son 2 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 193 ve 195 sayı üretilmişti o maçlarda.

Taranaki ise ligin şuanda en zayıf halkası. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve 2 galibiyette kaldılar, son sırada yer aldılar. Başarısız performanslarının temelinde ise savunmada yumuşak kalmalarının olduğunu söyleyebiliriz. Şuana kadar ortalama 96 sayı gördüler potalarında. Onların da deplasman karnelerine baktığımızda da yine yüksek skorlar gördük. Son 2 deplasman maçlarında bizlere 188 ve 200 sayı izletmişlerdi. 

İki takım arasında ufak da olsa bir siklet farkı var elbette bunu puan tablosunda da görüyoruz zaten. Ancak bu durum taraf bahsi anlamında riski azaltmıyor bana göre. Bunun yerine takımların son dönemde sergiledikleri tempo ve hücum odaklı basketbola güvenerek tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. İlk yarıdan hücumda agresif oynayacaklarını ve baremi aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: İY ÜST (92.5) – 1.65
intobet Oranı: İY ÜST (92.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …