Anasayfa / İddaa Tahminleri / Spartans – Taurinos İddaa Tahmini 19.08.22

Spartans – Taurinos İddaa Tahmini 19.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Spartans Cuma günü saat 01:30’da Taurinos ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Spartans son günlerin formda takımlarından biri. Son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede 7 galibiyete ulaşarak kendilerine 4. sırada yer buldular puan tablosunda. Evlerindeki son maçta da 11 Ağustos’da dişli rakiplerden Crocodrilos’u 10 sayı farkla geçmişlerdi. O son sınavlarında Vick 20 sayı, 6 ribaund, Galloway 17 sayı, 6 asist, Rojas Rodriguez 16 sayı, 9 ribaund, Sifontes 12 sayı, 9 ribaund, 5 asist ve Graterol 10 sayı, 12 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi.

Taurinos ise grubun vasat ekiplerinden biri. 12 maçlarından sadece 3 galibiyet çıkarabildiler şuana kadar. Ayrıca son 3 maçlarından 2 tanesini kaybederek de ne kadar formsuz olduklarını gösterdiler. Hatta dahası bu sezon çıktıkları son 5 deplasman maçlarından 4 tanesini de kaybettiler. Son olarak 6 Ağustos’da güçlü Gigantes’e 9 sayı farkla yenilmişlerdi. 2 gün önceki son sınavlarında da konuk ettikleri Crocodrilos’a 5 sayı farkla kaybettiler.

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de son haftalarda sergiledikleri form grafiği anlamında net farklar var. Spartans ligin en formda takımlarından biri, son 4 maçlarını üst üste kazanarak buraya yüksek moralle, istim üstünde geliyorlar. Vick ve Galloway liderliğinde taraftarları karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, deplasmanlarda ayakta kalmakta zorlanan vasat rakipleri karşısında çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Avtodor Saratov – Astana İddaa Tahmini 04.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Avtodor Saratov Salı günü saat 18:00’da Astana ile karşılaşacak. Hem …