Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Spojnia Stargard – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 04.10.20

Spojnia Stargard – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 04.10.20

Polonya Ligi 7.hafta mücadelesinde Spojnia Stargard Pazar saat 18:30’da Dabrowa Gornicza ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 155.5 olarak belirlemiş.

Spojnia ligin zayıf halkalarından biri 6 maçlarından sadece 5 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Özellikle skor üretimi konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Şuana kadar rakip potalara ortalama 73.2 sayı gönderebildiler sadece. Son 2 maçlarına baktığımızda da bu paralelde düşük skorlar çıkmıştı, sırasıyla 136 ve 150 sayı izlemiştik. Cowells, Tarrant ve Kostrzewski üçlüsünü istikrarlı bir şekilde devreye sokmak zorundalar yoksa ligdeki ömürleri bu sezonu geçmeyecek…

Dabrowa da rakibi gibi ligin zayıf halkalarından biri  ki onların 5 maçta henüz galibiyeti dahi yok. Onlar da skor üretiminde epey zorlanıyorlar ve şuana kadar maç başına 73.6 sayı gönderebildiler rakip potalara. Son iki maçta biraz toparlanıp 78 ve 79 sayı üretebilmişlerdi en azından. Killeya-Jones ve Moore’un biraz silkelenip toparlanmaları ile hücum seviyelerini az da olsa yükselttiler.

İki takım da ligin zayıf halkaları arasında yer alıyorlar ki bana göre düşme adaylarından ikisi konumundalar. Spojnia rakibine göre daha iyi savunma yapan ama aynı zamanda skor üretiminde de daha kısır bir ekip. Bu maçta tempoyu kontrol edip rakiplerini sert savunma ile bezdireceklerini, bunun sonucunda iki takımın da düşük tempoda geçmesini beklediğim maçta karşılıklı olarak 80 sayılara ulaşamayacağını öngörüyorumi bu nedenle de tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ALT (155.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …