Anasayfa / İddaa Tahminleri / Spojnia Stargard – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 01.06.24

Spojnia Stargard – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 01.06.24

Polonya Ligi üçüncülük serisi ilk maçında Spojnia Stargard Cumartesi günü saat 18:30’da Slask Wroclaw ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Spojnia play-off etabının sürpriz yumurtası diyebiliriz. İlk turda lider Anwil’i 2-3 ile elemeyi başarmışlardı. Ama yarı finalde son şampiyon Szczecin’e direnemediler ve 3-0 süpürüldüler. Bu nedenle de üçüncülük serisini oynuyorlar. O serideki tek iç saha maçlarında, 23 Mayıs’da güçlü rakibe direnmeye çalışmışlar ama 75-88 ile kaybetmişlerdi. Daniels 20 sayı, 6 asist ve Stein 17 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile ayakta kalan yegane isimlerdi. 

Aslında Wroclaw da ilk turda bir sürpriz yaptı. Onlar da 6. sıradan gelerek 3. sıradaki Ostrow’u 2-3 ile elediler. Ama onlar zaten kalite bir kadroya sahiplerdi, normal sezonu bu noktada bitirmeleri asıl sürpriz olandı. Yarı finalde ise Trefl karşısında deplasmanda oynadıkları kötü basketbolun etkisiyle 3-1 ile kaybettiler. İki deplasman maçını sırasıyla 24 sayı ve 18 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Kağıt üstünde Anwil daha iyi bir kadroya sahip ama deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu Trefl serisinde de görmüştük. İki takım adına da bir prestij maçı olacağı için aslında yüksek skor bekleyebiliriz. Ama Wroclaw’ın deplasman performansı sıkıntılı ve zaman zaman üretimde de çok kısır kalabiliyorlar. Bu nedenle de toplam baremden üst seçeneği yerine ev sahibi Spojnia’nın düşük farkla da olsa galibiyetine güveneceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.69
Rexbet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.95
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Guaiqueries – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 21.06.24

Venezüela Ligi mücadelesinde Guaiqueries Cuma günü saat 02:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Rexbet ev …