Anasayfa / FC Porto / Sporting – Porto İddaa Tahmini 26.05.23

Sporting – Porto İddaa Tahmini 26.05.23

Portekiz Ligi yarı final serisi 3. maçında Sporting Cuma günü saat 21:30’da Porto ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 173.5 olarak açıklamışlar.

Sporting normal sezonu 3. sırada tamamlamıştı. Bu seriye de aslında saha avantajı ile başlayan taraf değildi. Ancak bunun aksine çok iyi bir giriş yaptılar ve deplasmandaki ilk 2 maçı da kazanarak önemli bira avantaj yakalamış oldular. O maçlarda tempo basketbolu ve yüksek skorlar da ön plandaydı. Sırasıyla 168 ve 184 sayı üretilmişti. Son maçta 93 sayı üretirlerken Javaughn 23 sayı, 7 ribaund, 4 asist, Polanco 16 sayı, 3 asist ve Patton 14 sayı ile öne çıkan isimlerdi.

Porto sezonu 2. sırada bitirdi ve bu seriye de saha avantajıyla başlamıştı. Ancak bunu hiç kullanamadılar ve evlerindeki 2 maçı da kaybederek 2-0 geriye düştüler. Artık deplasmanda üst üste 2 galibiyet kazanmalılar ve sürekli tamam mı devam mı parolasıyla oynayacaklar bu maçla beraber. Son olarak evlerinde 91-93 ile kaybetmişlerdi. O maçta Myers 30 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile yıldızlaşırken, Landis 12 sayı ve Conklin 11 sayı, 4 ribaund ile ona destek olmuşlar ancak yetersiz kalmışlardı…

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik olduğunu düşünüyorum ki bunu normal sezonun ardından oluşan puan tablosunda da görmüştük. Ancak Porto saha avantajını hiç iyi kullanamadı bu seride… Şimdi artık tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Evlerinde yapamadıklarını deplasmanda yapmaya çalışacaklar. Bu kez Myers’ın yanında Landis ve Conklin’i de daha verimli kullanacaklarını, bir kez daha hücumda yüksek bir performansla sahada olacaklarını ve böyle direnip kazanmaya çalışacaklarını düşünüyorum. Bir kez daha tercihim üst seçeneğinden yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (173.5) – 1.69
intobet Oranı: ÜST (173.5) – 1.91
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …