Anasayfa / Anadolu Efes / Stimac: Ataman izin vermedi, Barcelona’ya Gidemedim

Stimac: Ataman izin vermedi, Barcelona’ya Gidemedim

Anadolu Efes’ten ayrılan Vladimir Stimac, sezon içinde Barcelona’dan teklif aldığını ancak koç Ergin Ataman’ın izin vermediğini söyledi.

Sırp sitesi Mozzart’a konuşan Stimac, Efes’te yaşadıklarını anlattı.

Koç Ergin Ataman’ın gelişi ile kendisi için her şeyin değiştiğini söyleyen Stimac, “Her koçun tercihine saygı duyuyorum. Benim için sezon o anda bitmedi ama çok daha küçük bir rolüm oldu. Koç böyle tercih etti, ona karşı kötü bir duygum yok. Benim için zordu. Sessiz kaldım ve çalıştım. Koç ile konuşmadık. Bana bir açıklama yapmadı. Ben sessizce çalışmaya ve takıma yardım etmeye çalıştım. Bu noktaya gelmek için o kadar çaba göstermişken bir değişim oluyor ve yaptığınız her şey suya düşüyor. Kolay değil. Ancak ne koça ne de bir başkasına kızgınım” dedi.

Barcelona’da teklif aldığını belirten Sırp pivot, “Sezon ortasında Barcelona’dan teklif aldım. Pesic takıma gelmemi istiyordu. Oldukça ciddi yaklaştılar. Ancak Efes gitmeme izin vermedi. Daha doğrusu koç gitmeme izin vermedi. Neden böyle düşündüğünü bilmiyorum. Profesyonelim ve kontratım vardı, bu nedenle benim söyleyecek bir sözüm yoktu. Koç beni aşağılayacak bir şey söylemedi veya bu şekilde yaklaşacak bir şey yapmadı. Sadece oynatmadı” diye konuştu.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir