Anasayfa / Cholet / Strasbourg – Cholet İddaa Tahmini 19.10.19

Strasbourg – Cholet İddaa Tahmini 19.10.19

Fransa JeepElite ProA 5.hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 21:00’da Cholet ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Strasbourg son maçlarda toparlandı diyebiliriz. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar, Le Portel’i deplasmanda 31 sayı farkla son olarak Şampiyonlar Ligi sahnesinde evlerinde Oostende’yi 13 sayı farkla rahat geçmişlerdi. York ve Trice gibi iki etkili guarda sahip olmalarının yanı sıra pota altında da Grant ve Inglis’ın kendilerine gelmeleri, ısınmaları ile daha etkili bir Strasbourg izliyoruz.

Cholet ise ligin vasat ekiplerinden biri, hedefleri bu sezon da düşmemek olacak. Koç Kunter’in öğrencileri üst üste Levallois’a 12 ve Asvel’e 9 sayı farkla yenildikten sonra evlerinde denk rakiplerinden Boulazac’ı zor da olsa  4 sayı farkla geçerek moral bulmuşlardı. Riley ve Horton takımlarını sırtlayan isimler olurlarken Arledge ve Stockton da onlara eşlik etmeye çalışıyorlar.

İki takım arasında net bir kalite ve tecrübe farkı olduğu bir gerçek. Ayrıca Strasbourg ev sahibi. Cholet’nin son maçta kendi sahasında bile zorlandığını düşünürsek bu maçta formda olan ve artık bu tarz mağlubiyetlere tahammülü olmayan Strasbourg karşısındadirenmeleri bana göre sürpriz olacaktır ki zaten onlar için hedef maçlardan biri değil bu zorlu deplasman.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.35
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.49
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …