Anasayfa / Dijon / Strasbourg – Dijon İddaa Tahmini 27.03.21

Strasbourg – Dijon İddaa Tahmini 27.03.21

Fransa Jeep Elite Pro A 27. hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 20:00’da Dijon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Strasbourg 13 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırdı ve 4. sırada kendilerine yer buldular, özetle hedef doğrultusunda emin adımlarla ilerliyorlar. Haftaiçi BCL sahnesinde de konuk ettikleri güçlü rakipleri AEK’yı 18 sayı farkla geçerek moral depoladılar ama bu farkın açılımında Fransız ekibinin etkili performansından çok AEK’nın kötü bir dönemde olmasının etkisi olduğunu unutmayalım, skorun yansıttığı kadar iyi bir takım değil Strasbourg. Hatta evlerinde oynadıkları son 2 Pro A maçına bakınca da bunu görebilirsiniz, iki vasat ekip karşısında zorlanmışlar, Cholet’i 3 ve Chalon Saone’u 4 sayı ile geçebilmişlerdi.

Dijon ise Avrupa defterini erken kapatmasının ardından tamamiyle lige konsantre durumda ve bunun da meyvelerini topluyorlar haftalardır. 15 maçtan 12 tanesini kazandılar ve 2. sırada yer alıyorlar. Deplasman karneleri de ligin en iyilerinden biri, evden uzaktaki 9 maçtan 6 tanesini kazandılar şuana kadar. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde Nanterre ve Asvel gibi önemli rakipleri geçerken 16 maçtaki son deplasman maçında Orleans’a sürpriz bir şekilde 5 sayı ile yenilmişlerdi. Unutmadan 20 Mart’ta oynanan kupa maçında karşılaştıkları Strasbourg’u tam 20 sayı farkla geçerek elediklerini belirtelim.

İki takım arasında bana göre daha iyi bir kadroya sahip olan ve daha istikrarlı bir ekip olan Dijon. Bunu da son kupa maçında gösterdiler ev sahibi avantajını da kullanarak 20 farkla kazandılar. Şimdi deplasmanda olacakları için elbette işin rengi biraz daha farklı olabilir ama yine de Holston ve Julien gibi iki tecrübeli guardın liderliğinde evden uzakta da etkili olacaklarını, en azından 20 farklı galibiyetin psikolojik üstünlüğünü de kullanarak kolay teslim olmayacaklarını, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5)- 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …