Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Strasbourg – Le Portel İddaa Tahmini 29.02.20

Strasbourg – Le Portel İddaa Tahmini 29.02.20

Fransa JeepElite Pro A 24.hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 22:00’da Le Portel ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin ilk yarı ve maç sonu galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.41 olarak belirlemiş.

Strasbourg koç Tuvoli ile sezon sonuna kadar yola devam kararı aldı ve milli aradan önce daha istikrarlı bir basketbol sergilemiş olsalar da galibiyetle tanışamamışlardı. Artık toparlanma zamanları geldi, 9 galibiyetle ve play-off yarışından 2 adım uzaktalar. Bu sezon temel sorun iç sahadaki karneleri, 11 maçtan sadece 3 tanesini kazanabildiler, öncelikle bunu düzelterek işe başlayacaklardır.

Le Portel bu sezonun en zayıf halkası Pro A’da. 23 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildiler ve puan tablosunun son sırasına demir atmış durumdalar. Milli arada takımın önemli skor opsiyonlarından Harrison da ayrıldı. Artık işleri daha zor ki zaten deplasmanda 12 maçta 0 çektiklerini de belirteyim. Milli aradan önceki son 2 deplasman maçında 12 ve 29 sayı farklarla yenildiler ki düşme hattından kurtulabilmek için en yakın rakipleri ile aralarında 4 galibiyet fark olduğunu düşünürsek havlu attıklarını söylemek yanlış olmaz.

Strasbourg bu sezon her ne kadar özellikle iç sahada güven veren bir oyun ortaya koymasa da Reynolds, York, Parakhuski gibi tecrübeli ve önemli isimlerle play-off yarışından kopmamak adına bir reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum. Harrison’ın da ayrılmasıyla iyice güç kaybeden ve bu sezon deplasmanda galibiyeti olmayan Le Portel’in agresif oynamasını beklediğim Strasbourg karşısında ilk yarıdan direncini kaybedeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: İY&MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: İY&MS 1 – 1.41
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …