Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Strasbourg – Türk Telekom İddaa Tahmini 05.02.20

Strasbourg – Türk Telekom İddaa Tahmini 05.02.20

FIBA Şampiyonlar Ligi 14.hafta mücadelesinde Strasbourg Çarşamba saat 22:00’da Türk Telekom ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.49 olarak belirlemiş.

Fransız ekibi sezonun en büyük hayal kırıklıklarından biri. Koç Collet’nin takımdan ayrılması da işe yaramadı, koç Tuovi de takımı toparlayamadı. Her iki kulvarda oynadıkları son 12 maçı üst üste kaybettiler, tam anlamıyla delik deşik olmuş durumdalar. Evlerinde de 8 maçtır galibiyeti unuttular. Son 2 iç saha maçlarında Sassari ve Orleans karşısında en azından direnç göstermişler ama yine de kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Temsilcimiz ise zaten son 16 biletini cebine koydu ve bu nedenle kafası rahat ama daha hedef tamamlanmadı, grubu lider bitirip son 16’ya avantajlı başlamak istiyorlar. Bunun içi de iki ihtima var; ya bu maçı kazanıp kendi işlerini kendileri halledecekler, ya da kaybederlerse bile Manresa’nın Sassari’yi yenmesini bekleyecekler liderlik koltuğunda normal sezonun tamamlayabilmek için.

Grupta deplasman karnesi en iyi olan iki takımdan biri Telekom, 6 maçtan 4 tanesini kazandılar ve dolayısıyla iddiası kalmamış, tam 17 maçtır galibiyet yüzü göremeyen Fransız ekibini yenmeleri beklenen sonuç olacaktır. Strasborug’un bu kadar kötü bir karneyle, hiç iddiası olmayan bir maçta birden bire işin içine girebileceğini, şaha kalkabileceklerini düşünmüyorum ki onların aklı tamamen Pro A’ya kaymış durumda artık.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.49
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …