Anasayfa / Adriyatik Ligi / Studentski Centar – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 21.11.21

Studentski Centar – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 21.11.21

Adriyatik Ligi 9. hafta mücadelesinde Studentski Centar Pazartesi saat 20:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 73.5 olarak belirlemişken Bets10 ise limiti 72.5 olarak açıklamış. 

Karadağ temsilcisi yeni geldiği Adriyatik’de ortalama bir performans sergiliyor. 8 maçlarından 4 tanesini kazanabildiler ve son 3 maçlarından 2 tanesini de kaybettiler. Genelde yüksek skorlar üreten bir takım olduklarını biliyoruz ama son 2 yerel lig maçlarında bunun aksine önce 70 sonra da 75 sayı üreterek kazandıklarını biliyoruz. Vinales, Magee, Edwards, Kamenjas takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

Kızıl Yıldız ise son yıllarda olduğu gibi yine en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. 8 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve liderlik yarışında Partizan ile birlikte mücadele ediyorlar. Özellikle savunma konusunda özel bir takım olduklarını biliyoruz, hatta bunu Euroleague’de de sergilediler. Adriyatik’deki maçlarda ortalamadan sadece 66 sayıya izin verdiklerinin altını çizelim. Son maçta da konuk ettikleri ezeli rakipleri Partizan’ı 71-56’lık skorla geçerek ne kadar formda olduklarını bir kez daha gösterdiler. 

Son şampiyon Kızıl Yıldız bu sezon da en güçlü favori konumunda ki bunu Partizan’ı 56 sayıda tutarak gösterdiler. Şimdi karşılarında kendilerinden çok daha aşağı kalibrede bir takım var ve onlara da etkili, sert savunmayla beraber rahatlıkla üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. Çift maç haftası sonrası tempoyu düşürüp rölantide oynayacaklarını, bunun da maçın düşük skorlarla geçmesine yardımcı olacağını düşünüyorum. Studentski’yi yenerken 70 bareminde hatta altında bile tutabileceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ALT (73.5) – 1.44
Bets10 Oranı: EvSahibi ALT (72.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

KK Split – Borac Cacak İddaa Tahmini 03.12.21

Adriyatik Ligi 10. hafta mücadelesinde KK Split Cuma saat 20:00’da Borac Cacak ile karşılaşacak. İddaa …