Anasayfa / Çin Milli Takımı / Suriye – Çin İddaa Tahmini 24.02.19

Suriye – Çin İddaa Tahmini 24.02.19

Dünya Kupası Asya Elemeleri kapsamında Suriye Pazar saat 13:30’da Çin ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 23.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Koç Matic’in öğrencileri kıtanın zayıf halkası olarak biliniyorlar ama 2 gün önce grubta Dünya Kupası’nı garantilemiş olan güçlü takımlardan Güney Kore’ye kendi sahalarında hiç de kolay teslim olmamışlar ve 13 sayı farkla yenilmişlerdi. Al Hamwi ve Aljabi’nin pota altındaki etkili oyunları onlara bu direnci sağlamıştı.

Çin ise ev sahibi olarak zaten Dünya Kupası’na direkt katılacağı için aslında bu maçları formalite icabı oynuyor. Zaten son 2 maça da zayıf bir kadroyla geldiler, Jianlian, Yanyuhang Ding ve Guo Ailun gibi önemli isimler yok. Buna karşın sakatlık sonrası milli formayı tekrar giyen Zhou ilk maçta deplasmanda Ürdün’e farklı kaybetmelerine rağmen iyi iş çıkarmıştı.

Suriye ilk maçta kafası rahat olan ve fazla konsantre olmayan Güney Kore karşısında kendi sahasında oynamanın da avantajını kullanarak ekstra direnç göstermişti. Şimdi de karşılarında önemli oyuncuları Jianlian ve Ailun’dan yoksun bir Çin var ki 2 gün önce Ürdün deplasmanında 24 sayı fark yemişlerdi. Suriye’nin tıpkı Güney Kore maçında olduğu bir kez daha direneceğini ve Çin’den 20 üzeri fark yemeyeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (+23.5) / 1.64
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …