Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Suudi Arabistan – Hindistan İddaa Tahmini 16.08.23

Suudi Arabistan – Hindistan İddaa Tahmini 16.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvalarının Suriye ayağında Suudi Arabistan Çarşamba günü saat 15:00’da Hindistan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 Hindistan lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Arabistan ilk 2 maçını üst üste kaybettikten sonra son maçta Endonezya karşısında kendisine gelmiş ve 72-86’lık skorla kazanarak az da olsa şansını sürdürmüştü. Ancak Bahreyn üçte üç ile yola devama ettiği liderlik yani elemelere bilet kapabilme adına şansları düşük baya. Son maçta özellikle hücumda sınıf atladıklarını görmüştük, Alsuwailem 23 sayı, 17 ribaund ile takımı taşırken Abdel-Gabar 13 sayı, 5 ribaund, 7 asist ve Shubayli 12 sayı, 4 asist ile ona eşlik eden diğer isimlerdi. Toplamda 6 farklı isimden çift haneli skor katkısı almışlardı.

Hindistan ise ilk 2 maçını üst üste kazandıktan sonra, son maçta henüz galibiyeti olmayan ve grubun zayıf halkası olarak görünen Kazakistan’a 70-73’lük skorla kaybederek ilk yenilgisini aldı. Şuana kadar 2 galibiyet topladılar ve Bahreyn’i yakından takip ediyorlar, halen liderlik şansları var elbette. Ancak son maçta özellikle hücumda verdikleri kötü sinyalleri dikkate almak lazım… O maçta Muthu 18 sayı, 6 ribaund, Brar 13 sayı, 10 ribaund ve Prince 11 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile ayakta kalabilen isimlerdi.

Arabistan ilk 2 maçta hücumda sınıfta kaldığı için zorlanmış, son maçta 86 sayı üreterek Endonezya’yı farklı geçip şeytanın bacağını kırmıştı. Hindistan ise aksine ilk 2 maçta etkili bir hücum performansı sergileyip kazanmış, son maçı ise hücumda vasat kaldığı için kaybetmişti. İki takım 27 Şubat’ta son olarak karşılaşmışlardı ve Arabistan rakibini deplasmanda olmasına rağmen 11 sayı farkla geçmeyi bilmişti. O maçta Alsuwailem etkili olmuştu. Hindistan’dan da yine Muthu tek direnen isimdi. Bu maçta da benzer kadrolarla mücadele edeceklerini düşündüğümüzde Arabistan’ın yine galibiyete yakın taraf olduğunu söylemek yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.62
Best10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …