Anasayfa / Atomeromu / Szedeak – Atomeromu İddaa Tahmini 17.05.23

Szedeak – Atomeromu İddaa Tahmini 17.05.23

Macaristan Ligi play-out grubu mücadelesinde Szedak Çarşamba günü saat 19:00’da Atomeromu ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.68 olarak belirlemiş.

Szedak grubun formda takımlarından birisi, son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 5 galibiyete ulaşarak zirve takiplerini sürdürdüler. Evlerinde de 4 maçlık güzel bir serileri var paralel şekilde. Son olarak zirve yarışındaki denk rakiplerinden OSE karşısında evlerinde oynamalarına rağmen zorlansalar da uzatma sonunda 78-76 ile kazanıp seriyi sürdürmeyi bilmişlerdi. O maçta Nicholson 21 sayı, 12 ribaund, Person 17 sayı, 5 ribaund ve Washington 14 sayı, 9 ribaund, 12 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Atomeromu da rakibi gibi zirve ekiplerinden birisi. Onlar da son 3 maçlarını üst üste kazanarak formda olduklarını gösterdiler. Ancak konu deplasman performansına gelince işler sıkıntılı, üst üste 6 deplasman maçını kaybettikten sonra son olarak alt sıra ekiplerinden Nyiregyhazi’yi 7 sayı farkla geçerek şeytanın bacağını kırıp bu kötü seriye dur diyebilmişlerdi. Edwin, Gulyas, Buckingham takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Evet karşımızda kağıt üstünde iki denk takım var. Ancak son dönemde daha formda olan tarafın Szedak olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca konu iç saha performansı olunca da Szedak etkili bir takım ve buna karşın Atomeromu ise deplasmanlarda maç kazanmakta zorlanan bir takım. Bu artılarla beraber ibrenin Szedak’a kaydığını düşünüyorum. Zirve yarışındaki direkt rakiplerinden birisi karşısında evlerinde hata yapmayıp kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
Best10 Oranı: MS 1 – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …