Anasayfa / Bay Hawks / Taranaki – BAY Hawks İddaa Tahmini 22.05.24

Taranaki – BAY Hawks İddaa Tahmini 22.05.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Çarşamba günü saat 10:30’da Bay Hawks ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Best10 misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Taranaki ligin formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 7 galibiyete ulaştılar, kendilerine 3. sırada yer buldular. Ayrıca bu sezon evlerindeki 4 maçı da kayıpsız geçtiklerini hatırlatalım. Son olarak 18 Mayıs’da konuk ettikleri Manawatu’yu tam 38 sayı farkla ezip geçmişlerdi! O maçta Davison 25 sayı, 11 ribaund, Froling 23 sayı, 15 ribaund ve F.Cameron 16 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Hawks ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, 3 maçtan ikisini kaybettiler ve toplamda da 9 maçın ardından 4 galibiyette kaldılar. Deplasman karneleri de sıkıntılı tahmin edeceğiniz üzere, bu sezon çıktıkları son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Evden uzaktaki son 2 maçlarında Wellington’a 7 sayı ve Auckland’a tam 24 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar… Geçen hafta ise evlerinde olmalarına rağmen Franklin’den tam 22 sayı fark yemişlerdi. 

İki takımdaki siklet farkını puan tablosu da bize söylüyor zaten. Son haftalarda özellikle deplasman karnesi sıkıntılı olan Hawks, sadece maçları kaybetmiyor aynı zamanda ciddi farklar yiyor. Dirençleri çok düşük ve konuk olacaklar Taranaki gibi formda bir rakip karşısında da şanslarının olacağını düşünmüyorum. Ev sahibinin Davison, Froling, Cameron gibi silahlarla taraftarı karşısında hata yapmayacağını, çift haneli farklarla net bir galibiyet almasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.64
Best10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …