Anasayfa / Auckland Huskies / Taranaki Mountainairs – Auckland Huskies İddaa Tahmini 30.06.20

Taranaki Mountainairs – Auckland Huskies İddaa Tahmini 30.06.20

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Taranaki Mountainairs Salı saat 08:30’da Auckland Huskies ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Taranaki, sezonun ilk 3 maçından ikisini kazanmayı başardı. Evlerindeki ilk maçta Nelson’ı 18 ve Franklin’i 12 sayı farkla geçerken Canterbury deplasmanında ise 11 sayı farkla yenilmişti. 3 maçta da hücumda etkili bir performans sergilediler. Raukawa ve Jones çok formdalar, neredeyse her maçta minimum 40 sayılık katkı veriyorlar toplamda. 

Auckland ise ligin zayıf halkası olduğunu ilk maçlardan gösterdi. 3 maçlarını da kaybettiler ama sadece kaybettiler demek de hafif kalır aslında. Çünkü sırasıyla deplasmanda Canterbury’e 32, içerde Manawatu’ya 28 ve denk rakiplerinden Franklin’e ise 4 sayı farkla yenildiler. Özellikle hücumda çok zorlandılar bu maçlarda. Diğer taraftan savunmada da çok yumuşak kaldılar ve bu da onların farklı kaybetmelerine neden oldu zaten.

İki takım arasında net bir fark olduğunu söyleyebiliriz ilk 3 maçtaki performanslara baktığımızda. Auckland bırakın direnmeyi ayakta bile kalamadı ilk 2 maçta. Son maçta ligin diğer zayıf takımı Franklin’e de yenildi. Bu sezon üst sıraları hedefleyen Taranaki’nin kendi sahasında da oynamanın da avantajı ile Raukawa liderliğinde hata yapmayacağını ve çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacağına inanıyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Siauliai – Alytaus Dzukija İddaa Tahmini 27.09.20

Litvanya Ligi mücadelesinde Siauliai Pazar saat 17:00’da Alytaus Dzukija ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti …