Anasayfa / Canterbury Rams / Taranaki Mountainairs – Canterbury Rams İddaa Tahmini 15.05.22

Taranaki Mountainairs – Canterbury Rams İddaa Tahmini 15.05.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Mountainairs Pazar saat 06:00’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin toplam sayı limitini 77.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Taranaki geçen sezon olduğu gibi bu sezon da ligin zayıf halkalarından biri ve sezona da bu paralelde kötü bir giriş yaptılar, ilk 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler. Ancak ilk maçta Auckland karşısında hezimete uğradıktan sonra sonraki 2 maçta en azından hücumda toparlanma sinyalleri verdiklerini görmüştük, sırasıyla 78 ve 77 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Wynyard son maçta 23 sayı, 11 ribaund, Davison 12 sayı, 10 ribaıund ve Rodger 10 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimlerdi. 

Rams geçen sezonların aksine bu sezon biraz daha iyi durumda olduğunu, artık zayıf halkalardan biri olmadığını gösterdi en azından ilk maçlarda. 3 maçtan 2 tanesini kazanarak başladılar sezona. Ama son 2 maçlarında sonuçtan bağımsız olarak savunmalarının yumuşak kaldığını belirtemek gerek, önce içerde Auckland’a 56-84 ile kaybetmişler, sonra da deplasmanda Manawatu’yu 82-92 ile yenmişlerdi. 

Elbette sezonun başlangıcı açısından Rams rakibinden daha formda daha diri bir takım ve deplasmanda olmalarına rağmen maçın favorisi konumundalar. Ancak Taranaki de son maçlarda toparlanma sinyalleri veren bir takım, dolayısıyla taraf ya da handikap bahsi riskli olabilir. Bunun yerine Taranaki’nin Wynyard liderliğinde toparlanan hücumuna ve Rams’ın son maçlarda yumuşak kalan savunmasına güvenerek onlar için limitin üstüne çıkacaklarına yönelik bir tercih yapmak daha mantıklı olacaktır. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (77.5) – 1.66
Güven Endeksi: 6-10Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …