Anasayfa / İddaa Tahminleri / Taranaki Mountainairs – Otago Nuggets İddaa Tahmini 01.07.20

Taranaki Mountainairs – Otago Nuggets İddaa Tahmini 01.07.20

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Taranaki Mountainairs Çarşamba saat 08:30’da Otago Nuggets ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 202.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Taranaki son 2 maçını kaybetti ve yüksek tempoda oynanan mücadelelerde hücumda sorun yaşamasa da savunmada sınıfta kaldı. Bu 2 maçta sırasıyla 213 ve 202 sayı izlemiştik. Raukawa ve Jones hücumda takımlarını sürükleyen isimler olmaya devam ediyorlar ama takım savunmaları böyle yumuşakken 3. bir skorer bulamazlarsa maç kazanmaları da pek kolay görünmüyor.

Otago ise son 2 maçını kazanarak çıkışa geçti ve tehlikeli bir takım olduğunu, kolay lokma olmadığını gösterdi herkese. Bunu yaparken de hücum performansları ile dikkat çektiler. Jets’e 104 ve son maçta Giants’a ise 107 sayı gönderdiler. Ngatai, Kenny, Hunt üçlüsü takımın öne çıkan isimleri oldular ve en az ikisinin dominant olduğu maçlar izlettiler son dönemde.

İki takım arasında kalite anlamında ciddi farklar yok. Ayrıca iki takım da yüksek tempoda oynamayı seviyor ve rahatlıkla 100 sayının üstüne çıkabileceklerini de gösterdiler son maçlarda. Elbette form grafiği açısından Otago bir adım önde ama denk güçlerin mücadelesi olacağını düşünüyorum ve bizleri yüksek tempoda, bol skorlu, keyifli bir maçın beklediğini öngörüyorum. Bu nedenle de tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (202.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa …