Anasayfa / İddaa Tahminleri / Taranaki – Otago Nuggets İddaa Tahmini 31.05.24

Taranaki – Otago Nuggets İddaa Tahmini 31.05.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Cuma günü saat 10:30’da Otago Nuggets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 15.5 handikap belirlemişler. 

Taranaki son 3 maçını üst üste kazanarak 8 galibiyete ulaştı ve kendisine 4. sırada yer buldu. Hedefleri de zaten bu seviyelerde kalarak play-off’a saha avantajı ile girmek. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazanırken rakiplere karşı ciddi farklar yakaladıklarını gördük. Sırasıyla Southland’i 24 sayı, Manawatu’yu 38 sayı ve Bay Hawks’ı ise 27 sayı farkla çok rahat bir şekilde yenmişlerdi. 

Nuggets ise son 4 maçını üst üste kaybetti ve formsuz bir dönemden geçiyor. Bu kötü sekans nedeniyle de 4 galibiyette kaldılar ve 11 takımlı ligde 9. sırada yer alabildiler. Deplasman larneleri de tahmin edeceğiniz üzere sıkıntılı. Son 2 maçlarını üst üste kaybederken Hawks’a 9 sayı ve Southland’a 18 sayı farkla kaybetmişlerdi. 99-81’lik skorla kaybettikleri o son maçta Henshall 20 sayı, 7 ribaund, Russo-Nance 19s ayı, 5 ribaund, 5 asist ve Lawrence 15 sayı, 7 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Gerek puan tablosunun bize gösterdiği gerekse son haftalarda sergiledikleri form grafiğinin bize gösterdiği üzere iki takım arasında net bir siklet farkı var. Yani Taranaki ev sahibi avantajıyla beraber maçın net favorisi. Son dönemde Otago gibi alt sıra takımlarına karşı burada evlerinde farklı tarifeler uygulamışlardı. Bir yenisi de bu maçta neden gelmesin diyoruz. Taranaki’nin kazanırken handikapı geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.64
intobet Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …