Güncel
Anasayfa / Cairns Taipans / Tasmania JackJumpers – Cairns Taipans İddaa Tahmini 22.09.22

Tasmania JackJumpers – Cairns Taipans İddaa Tahmini 22.09.22

Hazırlık Maçları kapsamında Tasmania JackJumpers Perşembe günü saat 10:30’da Cairns Taipans ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.79 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Geçen sezon sürpriz bir şekilde finale kalan Tasmania yeni sezonda da çıtayı düşürmek istemiyor, en azından yarı finale kadar çıkmak yani normal sezonu ilk 4 sırada tamamlamak istiyorlar. Hazırlık maçlarına ise üçte üç ile güzel bir başlangıç yapmışlardı ama sonrasında son sınavlarında deplasmanda Adelaide’a 87-79 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Savunmada yumuşak kalarak sorun yaşadıkları ve Cleveland’ı durduramadıkları o maçta McVeigh 16 sayı, Macdonald 13 sayı, eski dost Doyle 12 sayı ve Kelly 11 sayı ile direnen başlıca isimlerdi.

Taipans ise geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da ligin vasat ekipleri arasında yer alacak. Şuana kadar oynadıkları 2 hazırlık maçında da bunu gördük zaten, önce deplasmanda güçlü Perth’e 18 sayı farkla sonra da içerde direnseler de Brisbane’a son nefeste 1 sayı farkla yenilmişlerdi. O son maçta Kuol 21 sayı ile yıldızlaşmış, Hogg 15 sayı ve Davey 10 sayı ile direnen isimler olmuşlardı ama galibiyet için yeterli olamamışlardı. 

İki takım farklı hedeflerle ve doğal olarak da farklı seviyelerde kadrolarla yeni sezona hazırlanıyorlar. Geçen sezonun finalisti Tasmania yeni sezonda da böyle sürpriz bir çıkış yapmaya çalışacak. Ellerinde McVeigh, Doyle, Kelly gibi kaliteli silahlar var. Taipans ise Kuol ve Hogg gibi isimlerle bu sezon da alt sıralardan kurtulmaya çalışacak. Ancak hazırlık maçlarında pek iyi sinyaller vermediler ve bu deplasmanda da işleri zor olacak. Direnebilseler de 40 dakika sonunda kazanmaları sürpriz olacaktır. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tofaş İddaa Tahmini 04.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu ilk maçında UCAM Murcia Salı günü saat 21:30’da temsilcimiz Tofaş …