Anasayfa / İddaa Tahminleri / Taurinos – Supersonicos İddaa Tahmini 11.08.22

Taurinos – Supersonicos İddaa Tahmini 11.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Taurinos Perşembe günü saat 02:00’da Supersonicos ile karşılaşacak. Betroad ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Taurinos 10 maçın ardından sadece 2 galibiyet alabildi ama son 5 maçlarına baktığımızda birini kazandıklarıı, 3 tanesinde de kaybetmiş olsalar bile çok iyi direndiklerini gördük. Evlerindeki son maçlarında Gladiadores’e direnmişler ama 87-91 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Son maçta ise deplasmanda Gigantes’e 9 sayı farkla yenilmişlerdi, o maçta Jones 27 sayı, 5 ribaund, Quintin 16 sayı, 10 ribaund, 4 asist ve Johnson 14 sayı, 6 ribaund ile direnen isimlerdi.

Supersonicos ise 8 maçtan sadece 3 tanesini kazanabildi ve grubun orta şekerli takımlarından biri konumundalar. Son 3 maçlarıdan ikisini kaybederken birini de Spartans karşısında uzatma sonunda 93-95 ile kazanabilmişlerdi. Son maçta bu kez konuk ettikleri Spartans’a 12 sayı farkla yenildiklerini belirtelim. O maçta Gomez 19 sayı, 2 ribaund ve Bernal 14 sayı, 4 ribaund ile direnmeye çalışan yegane isimlerdi.

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında farklar olmadığını söyleyebiliriz. Diğer taraftan Taurinos son haftalarda kaybettiği maçlrada yüksek dirençle oynadı, kolay pes etmedi. Onların aksine Supersonicos ise daha kötü bir görüntü verdi son haftalarda. Dolayısıyla bu maçta da ev sahibi konumundaki Taurinos’un Jones ve Quintin liderliğinde dirençli bir oyun sergileyeceğini, kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.60
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …