Anasayfa / İddaa Tahminleri / Teksüt Bandırma – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 08.03.20

Teksüt Bandırma – Sigortam.net İTÜ İddaa Tahmini 08.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 22.hafta mücadelesinde Teksüt Bandırma Pazar saat 13:00’da Sigortam.net İTÜ ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımının galibiyeti için 1.65 oran açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Teksüt Bandırma ekonomik problemlerden dolayı tüm yabancıları ile yollarını ayırdı ve genç yerlileri ile sezona devam ediyor. Şehmus ve Rıdvan takımı taşımaya çalışsalar da son oynadıkları BCL ve BSL maçlarında farklı kaybettiklerini görmüştük. Sırasıyla Bursaspor’dan 10 ve Nymburk’dan 22 sayı fark yediler. Alperen de genç oyuncular arasında sezon boyunca dikkat çekmişti ama bu seviyeler için, ana rotasyon için henüz erken tabiki. Ama pişmeleri ve yeni sezona çok daha hazır girmeleri için müthiş bir fırsat vermiş oldu Bandırma onlara.

İTÜ de Mobley ve Goodwin ile yollarını ayırarak bir nevi düşmeyi kabul etmişti. Sadece 1 galibiyetleri var ama buna rağmen son haftalarda karşılaştıkları denk rakipleri, Ormanspor’a karşı iyi direnmişler, 3 sayı farkla yenilmişlerdi. Huff ve Campbell liderliğinde ayakta kalmaya çalışıyorlar ki Oğulcan da sorumluluk almaya başladı son maçlarda. Hedef maçlarda daha dirençli oynadıkları bir gerçek. 

Yabancısız Bandırma ile İTÜ’nün mevcut kadrosu arasında ciddi farklar yok. Ancak genç oyuncuların tecrübe sorunu yaşadığını son maçlarda net olarak görmüştük. Maçın sonunu getirmekte zorlanıyorlar. İTÜ’nün sadece bir galibiyeti var belki ama Ormanspor deplasmanında da iyi direndiklerini görmüştük, bu maçta da tecrübe avantajlarını kullanarak sezonun ikinci galibiyetini alabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.85
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.65
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …