Anasayfa / Beşiktaş Sompo Sigorta / Telekom Bonn – Beşiktaş Sompo Sigorta İddaa Tahmini 29.10.19

Telekom Bonn – Beşiktaş Sompo Sigorta İddaa Tahmini 29.10.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 3.hafta mücadelesinde Telekom Bonn Salı saat 22:00’da Beşiktaş Sompo Sigorta ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışlar.

Alman ekibi 2 maçın ardından hanesine 1 galibiyet yazdırabildi. BBL’deki takımların çoğunun aksine dengeli oynuyorlar ve savunmaya önem veriyorlar. Bu sahnedeki maçlarda ortalama sayı bulurken potalarında ise 74 sayı gördüler sadece. Son maçlarında deplasmanda Brindisi’ye 75-76 ile kaybetmişlerdi. Hücumda sınırlı bir takım olduklarını söyleyebiliriz, Mckinney-Jones ile Frazier beklentilerin altında kaldılar şuana kadar.

Temsilcimiz Beşiktaş koç Ivanovic’in istediği savunma sertliğine ve disiplinine ulaşmış durumda son maçlarda ancak hücumdaki sıkıntılar da devam ediyor. Son maçta Afyon karşısında Theodore’un çok yüksek yüzde ile oynaması bile onların 68 sayıda kalmasına engel olamamıştı. İki kulvardaki son 2 maçlarında sırasıyla 147 ve 141 sayı çıkmıştı sadece. Şampiyonlar Ligi sahnesindeki 2 maçta da ortalama 71 sayı bulup potalarında ise sadece 67 sayıya izin vermişlerdi.

İki takım da son maçlarda kontrollü oyunları ve rakipleri düşük skorlarda tutmaları ile dikkat çektiler. Bonn son maçta Brindisi gibi formda bir takımı sadece 76 sayıda tutarken Beşiktaş ise hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi’nde rakipleri 70-75 arasında tutarak ne kadar iyi bir savunma takımı olduğunu gösterdi. Bu maçta da iki takımın birbirlerini savunma konusunda test edeceklerini düşünüyorum ki hücumdaki sınırlı performanslarını da göz aldığımda iki takımın da 75 sayının altında kalmasını beklemek sürpriz olmaz. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (154.5) – 1.70
Avrupa Bahis Oranı: ALT (154.5) – 1.81
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …