Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 08.06.22

Telekom Bonn – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 08.06.22

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi 5. ve son maçında Telekom Bonn Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 160.5 olarak belirlemiş.

Normal sezonun büyük bölümünü lider olarak geçiren ve sonrasında da 2. sırada tamamlayan, yılın koçu ve MVP’sini bünyesinde bulunduran Bonn, yarı finalde de beklendiği gibi Bayern karşısında kolay lokma olmadı. Evlerindeki ilk 2 maçı kaybetmelerine rağmen Audi Dome’da üst üste 2 kere kazanarak seriyi eşitlediler ve karar maçını tekrar kendi sahalarına taşımayı başardılar. Serideki son 3 maçın ortak noktası ise sonuçlardan bağımsız olarak yüksek tempo ve bol skorlu mücadelelerdi, sırasıyla 163, 170 ve 163 sayı üretilmişti bu maçlarda. Son maçta 80-83 ile kazanırken MVP Jackson-Cartwright 20 sayı, 3 ribaund, 4 asist, Morgan 16 sayı, 8 ribaund, Hawkins 15 sayı ve Kulvietis 15 sayı, 2 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Koç Trinchieri yönetimindeki Bayern, Euroleague’de üst üste 2. kez play-off başarısı elde etmiş, serinin bitişinin ardından dönüşte BBL sahnesinde de iyi işlere imza atarak sezonu 3. sırada tamamladı. Play-off’a da iyi başladılar ve yarı final serisinde de bu momentumu devam ettirerek saha avantajları bulunmamasına rağmen Bonn’u deplasmanda üst üste 2 kere yenerek seriyi büyük oranda bitirmişlerdi aslında. Ama evlerinde Audi Dome’da iki maç üst üste soğuk duş alarak serinin 2-2’ye gelmesine engel olamadılar, şimdi tamam mı devam mı maçı için Bonn’a gidiyorlar.

Seride iki takım da birbirini iki kere deplasmanda yenmeyi başardı. Dolayısıyla taraf bahsi açısından yine zor bir maç olacak. Ama son 3 maçta izlediğimiz üzere iki takım da hücumda performansları ile öne çıkıyorlar ve savunmada birbirlerini durdurmakta zorlanıyorlar. Bir tarafta Jackson-Wright, Morgan, Hawkins diğer tarafta Weiler-Babb, Lucic, Rubit varken bu maçta da karşılıklı olarak 80 baremini aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.51
Rexbet Oranı: ÜST (160.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Endonezya – Suudi Arabistan İddaa Tahmini 01.07.22

2023 FIBA Dünya Kupası Asya elemeleri C grubu 5. maçında Endonezya Cuma günü saat 15:30’da …