Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 30.05.22

Telekom Bonn – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 30.05.22

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi 2. maçında Telekom Bonn Pazartesi günü saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Bonn normal sezonu 2. sırada bitirerek önemli bir başarıya imza atmıştı. Ama bunun nedenlerinden birinin de Bayern’in uzayan Euroleague play-off serisi, buradan gelen yıpranma ve yorgunluk nedeniyle BBL’ye konsantre olamamaları olduğunun altını çizmek lazım. Evet Bonn Jackson-Cartwright ve Hawkins gibi yeni nesil yıldızlar liderliğinde iyi bir takım ama ilk maçta da gördük ki evlerinde olmalarına rağmen bir Euroleague takımına kafa tutabilecek seviyede değiller. Özellikle Bayern’in sert ve disiplinli savunması karşısında sınıfta kaldıklarını net olarak görmüştük, sadece 68 sayı üretebilmişlerdi. 

Koç Trinchieri’nin öğrencileri Euroleague sahnesinde üst üste 2. kez play-off yaparak önemli bir başarı elde ettiler ve tabi bu sırada BBL’ye yeteri kadar fokuslanamadıkları için zirve yarışından kopup normal sezonu 3. sırada bitirdiler. Ama buna rağmen yarı final serisindeki ilk maçta Bonn’u deplasmanda yenerek saha avantajını rakibin elinden almayı başardılar. 68-80 kazandıkları ilk maçta kalite ve seviye farkını da net olarak sahaya koyduklarını düşünüyorum zaten. 

İki takım arasında elbette net anlamda bir seviye farkı var. Bayern şampiyonluk için kurulmuş bir takım ki nitekim Euroleague’de de son 8 takım arasına kalmayı başarmışlardı. Bonn sezonun flaş takımlarından biri ama onlar adına sezon bence buraya kadardı. İlk maçta da kendi sahalarında oynamalarına rağmen Bayern’e güçlerinin yetmediğini, rakibin sert savunması karşısında çaresiz kaldıklarını, sadece 68 sayı üretebildiklerini görmüştük zaten. Bu maçta da Bayern’in kalite farkını ortaya koyacağını ve düşük handikapı da geçip kazanarak seriyi Audi Dome’a 0-2 ile taşıyacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …