Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 12.05.24

Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 12.05.24

Almanya easyCredit BBL 34. ve son hafta mücadelesinde Telekom Bonn Pazar günü saat 16:30’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışlar.

Geçen sezonun finalisti Bonn bu sezon beklentileri karşılayamadı diyebiliriz. Nitelim son 2 maçlarını da kaybettiler ve bu nedenle de 19 galibiyette kaldılar, 7. sırada yer aldılar. Vechta’ya ikili averajı da kaptırdıkları için 6. sırada yer alma yani direkt play-off bileti kapma şansları kalmadı, play-in oynayacaklar normal sezonun ardından. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarında ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu biliyoruz, sırasıyla 180 sayı, 201 sayı ve 191 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Ludwigsburg ise sezonun bu kritik bölümünü formsuz geçen takımlardan birisi. Üst üste 3 maçlarını kaybettiler ve bu nedenle de 18 galibiyette kaldılar, onların da 6. sıra yani direkt play-off bileti kapma şansları yok. Normal sezonun ardından play-in maçlarına çıkacaklar. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda ise 4 maçtır kaybettiklerini görüyoruz. O maçlardaki ortak noktanın da yüksek skor olduğunu görebiliriz, sırasıyla 191 sayı, 173 sayı, 176 sayı ve 181 sayı üretilmişti. 

İki takım arasında sezonun ilk yarısında oynanan karşılaşmayı Bonn deplasmanda olmasına rağmen 86-91’lik skorla kazanmıştı. Bu maçta a kendi sahalarında da favori konumundalar elbette ama handikaplı galibiyet konusunda güven vermiyorlar. İki takımın da son dönemde sergiledikleri yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolu dikkate alarak üst seçeneğine yönelmek daha mantıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor. 

İddaa Oranı: ÜST (172.5) – 1.45
intobet Oranı: ÜST (172.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …