Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 05.11.22

Telekom Bonn – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 05.11.22

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi günü saat 22:30’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Bonn sezonun formda ekiplerinden birisi, BBL’de ilk 4 maçlarını da üst üste kazandılar ve 1 maç eksikleri ile zirve yarışının içindeler. Ayrıca BCL’de de işler yolunda gidiyor, iki kulvardaki son 3 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. Son olarak Gottingen’i konuk etmişler ve 9 sayı farkla kazanmışlardı. 94 sayı ürettikleri o maçta Morgan 23 sayı, 4 ribaund, Malcolm 15 sayı, 7 ribaund ve Shorts 15 sayı, 8 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Heidelberg de bir maçı eksik olan takımlardan biri ve ilk 4 maçlarından 2 tanesini kazanırken en azından şuan için düşme potasından uzak kalmayı başardılar. Kaybettikleri 2 maçta içerde Ludwigsburg’dan 14 ve deplasmanda Alba’dan 8 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri Oldenburg’u uzatma sonunda 8 sayı farkla geçmeyi başarmışlardı. O son maçta Vargas 16 sayı, 7 ribaund, Washington 16 sayı, 5 ribaund, 6 asist, Kesteloot 15 sayı, 5 ribaund ve Coleman 14 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Ev sahibi ekip sezonun formda ekiplerinden biri ve geçen sezon olduğu gibi hedefleri ilk 4 sırayı zorlamak. Bu yolda da iyi durumda olduklarını gösterdiler şuana kadar. Evlerinde oynadıkları 2 maçı da kazanırken rakiplerine ortalama 9 sayı farkla üstünlük kurduklarını belirtelim. Bonn’un formda Morgan ve Shorts liderliğinde evinde sürprize izin vermeyeceğini, kendi sikletinde olmayan rakibi karşısında çift haneli farklarla net bir galibiyet alabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7

 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tsmoki Minsk – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 05.12.22

VTB Ligi mücadelesinde Tsmoki Minsk Pazartesi günü saat 19:00’da Nizhny Novgorod ile karşılaşacak. Best10 toplam …