Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Rasta Vechta İddaa Tahmini 30.03.24

Telekom Bonn – Rasta Vechta İddaa Tahmini 30.03.24

Almanya easyCredit BBL 26. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi günü saat 22:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Bonn ligin iddialı play-off takımlarından birisi ki BCL’de de haftaiçi çeyrek final serisine başlayacaklar, o kulvarda da yollarına devam ediyorlar. Ligde son 3 maçlarından ikisini kaybederek istediklerini alamamış olsalar da halen 15 galibiyetle ilk 6 sıra yani play-off yarışının içindeler. Ayrıca evlerindeki performanslarına baktığımızda iki kulvardaki son 5 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Son olarak da ligde Oldenburg’u tam 15 sayı farkla geçmişlerdi.

Vechta ise bu sezonun flaş ekiplerinden birisi. Yeni çıktığı ligde kalıcı olmanın yanı sıra play-off biletini de büyük olasılıkla kapmayı başaracaklar. Nitekim son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 17 galibiyete ulaştılar, kendilerine 5. sıradan play-off potasında yer bulmuş durumdalar. Deplasman karnelerinin de iyi olduğunu söyleyebiliriz, son 3 maçta evden uzakta Rostock, Bayern ve Braunschweig gibi rakipleri devirmişlerdi.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek güç. Evet Bonn’un elinde daha iyi ve daha tecrübeli bir kadro var, evlerinde de iyi oynuyorlar ama Vechta’nın da dirençli ve yetenekli bir takım olduğunu biliyoruz. Deplasmanda da kolay lokma olmuyorlar. Bonn’un play-off yarışında geri kalmamak adına bu kritik maçta daha konsantre daha motive olacağını, taraftar desteğini de arkasına alarak zor da olsa kazanabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …