Güncel
Anasayfa / Bakken Bears / Tenerife – Bakken Bears İddaa Tahmini 20.10.20

Tenerife – Bakken Bears İddaa Tahmini 20.10.20

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk hafta mücadelesinde Tenerife Salı saat 21:30’da Bakken Bears ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 88.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 89.5 olarak belrilemiş.

Tenerife Endesa’da sezona çok iyi bir giriş yaptı, beşte beş ile namağlup devam ediyorlar yollarına. Bunu yaparken de Huertas, Fitipaldo, Shermadini liderliğinde yüksek skorlara rahat ulaştıkları maçlar izlettiler bizlere. Son 2 maçlarında konuk ettikleri Fuenlabrada’ya 91 ve Badalona’ya ise 86 sayı göndermişlerdi. Bakken’in Endesa sahnesindeki takımların tamamından daha düşük seviyede olduğunu düşünürsek Tenerife’nin onlara karşı da sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

Bears bu grubun zayıf halkası. Elemelerde bir sürprize imza atmışlardı ama bu sürprizin liderliğinde Dentmon ve Purcell’in olduğunu, iki isimle de yolların ayrıldığını unutmayalım. Yerlerine Cosey ile McCree’yi aldılar ama bu isimler Şampiyonlar Ligi normal sezon maçlarında takımlarını ayakta tutabileceklerini düşünmüyorum. Özellikle savunma konusunda deplasman maçlarında direnç göstermeleri çok zor olacak.

İspanyol ekibi bu sezon da Şampiyonlar Ligi’nin güçlü favorilerinden biri. Shermadini, Huertas, Fitipaldo gibi tecrübeli isimler liderliğinde sezona çok formda bir giriş yaptılar ve bu sezon diğer sezonların aksine yüksek tempoda çok iyi hücum ediyorlar. Bu maçta da hücumdaki verimliliklerini vasat rakipleri Bakken karşısında da devam ettirebileceklerini düşünüyorum. Koç Vidoretta’nın öğrencilerinin kazanırken 90 sayıları da geçmelerini bekilyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Bakken Bears – Sassari İddaa Tahmini 18.11.20

FIBA Şampiyonlar Ligi 3. hafta mücadelesinde Bakken Bears Çarşamba saat 22:00’da Sassari ile karşılaşacak. İddaa …