Anasayfa / İddaa Tahminleri / Tenerife – Palencia İddaa Tahmini 18.11.23

Tenerife – Palencia İddaa Tahmini 18.11.23

İspanya Liga Endesa 10. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 22:45’de Palencia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Tenerife her ne kadar şuana kadar tam olarak beklentileri karşılayamamış olsa da son 3 maçtan 2 galibiyet alarak çıkışa geçtikleri bir gerçek. BCL ile beraber iki kulvarda evlerindeki son maçlarına baktığımızda dominant performanslar sergilediklerini gördük, Andorra’yı 18 sayı ve Riga’yı ise 21 sayı farkla ezip geçmişlerdi! 12 Kasım’daki son sınavlarında ise konuk oldukları güçlü Barça’ya zaman zaman direnseler de 11 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Cook 18 sayı, Ristic 15 sayı, 4 ribaund ve Huertas 13 sayı, 8 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Palencia ise ligin yeni ve zayıf ekiplerinden birisi. 9 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve Granada ile beraber son sıraları paylaşıyorlar. Özellikle deplasmanda çok zorlandıklarını biliyoruz. Evden uzaktaki 4 maçtan 3 tanesinde çift haneli farklarlar kaybettiklerini gördük. Son olarak da 29 Ekim’de güçlü Real’e hiç direnememişler ve tam 23 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde olmalarına rağmen Murcia’ya 10 sayı farkla yenildiklerini belirtelim. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Tenerife her alanda rakibinden üstün ve tecrübeli bir takım. Lige istedikleri gibi başlayamadıkları için puan tablosunda yukarılara çıkmak istiyorlar, bu yolda da her maçı her rakibi ciddiye alıyorlar özellikle evlerinde. Palencia gibi zayıf ve özellikle deplasmanlarda varlık gösteremeyen bir takım karşısında da sürprize izin vermeyeceklerini, Huertas, Ristic, Cook gibi silahlarla kazanırken çift haneli farkları göreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.44
Best10 Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …