Anasayfa / Basketbol Haber / Teodosic’in Geleceği Netleşmeye Başladı

Teodosic’in Geleceği Netleşmeye Başladı

Geçtiğimiz sezon yaşadığı sakatlıkların ardından NBA’e alışamadığı izlenimi hakim olsa da alternatif guard olarak NBA’de kendini kanıtladı Milos Teodosic. Normalde bu yaz kontratı sona eriyordu ama o takımda kalmayı seçti detaylarını belirttiğimiz üzere. Buna rağmen Clippers’ın onu serbest bırakma ihtimali kulislerde hayli yüksek sesle konuşuluyordu ve temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş da Brad Wanamaker‘ın takımdan ayrılmasının ardından, Sırp guard hakkındaki gelişmeleri yakından takip ediyordu.

Takas İşleri Değiştirdi

Tam Teodosic’in Avrupa yollarına yeniden düşeceği gündeme gelmişken Clippers ve Wizards arasında gerçekletirilen takas işleri tamamen değiştirdi. Bu takas sonucu Clippers guard rotasyonun önemli isimlerinden birini Austin Rivers’ı Wizards’a gönderdi ve Teodosic’e hem maaş olarak hem de dakika olarak yer açılmış oldu. BU gelişmeden sonra Sırp yıldızın önümüzdeki sezon da Clippers kadrosunda yer alma ihtimali bir hayli yükselmiş oldu.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Maccabi Tel Aviv – Kirolbet Baskonia İddaa Tahmini 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague 29.hafta mücadelesinde Maccabi Tel Aviv Perşembe saat 22:05’de Kirolbet Baskonia ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir