Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Tigers Tubingen – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 12.11.23

Tigers Tubingen – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 12.11.23

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Tigers Tubingen Pazar günü saat 20:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Tubingen ligin yeni takımlarından birisi ve beklendiği gibi de alt sıralardan kurtulamadılar sezonun ilk kısmında. Çıktıkları 6 maçtan 5 tanesini kaybettiler, düşme hattında yer alıyorlar. Evlerindeki son 2 maçta denk diyebileceğimiz rakiplerinden biri olan Heidelberg’den 10 sayı ve son olarak da 6 Kasım’da konuk ettikleri güçlü rakiplerden Alba’ya 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Chemnitz ise bu sezonun flaş takımlarından birisi. Rakibin aksine çok formdalar, hatta istim üstündeler! Buraya tam 5 galibiyetlik nefis bir seriyel geliyorlar. Europe Cup dahil son 3 maçlarında rakiplerini rahat şekilde geçmişlerdi. Den Bosch’u 11 sayı, Wurzburg’u 2 sayı ve son olarak da Peja’yı tam 36 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Garrett, Lansdowne, Van Beck, Kajami-Keane ttakımın öne çıkan silahları konumudalar. 

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar yok gibi görünse de sahada oynanan basketbol anlamında elbette ciddi bir seviye farkı var. Chemnitz ligin en formda, en diri takımlarından birisi kuşkusuz. Deplasmanda da olsalar Tubingen gibi formsuz ve vasat bir rakip karşısında hata yapmayacaklarını, kaliteli Amerikalıları Garrett, Lansdowne, Van Beck, Kajami-Keane liderliğinde kazanırken düşük handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.41
Hovarda Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Clippers Perşembe günü saat 06:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. …