Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / Tofaş – Adatıp Sakarya BŞB İddaa Tahmini 16.03.19

Tofaş – Adatıp Sakarya BŞB İddaa Tahmini 16.03.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 22.hafta mücadelesinde Tofaş Cumartesi saat 17:30’da Adatıp Sakarya BŞB ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 25.5 handikap belirlemiş. İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Tofaş, ligimizin Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’dan son en etkili takımı. Geçen hafta Banvit deplasmanında 1 sayı farkla bir kaza yapmış olsalar da özellikle iç sahada çok etkililer, 10 maçtan 8 tanesini kazandılar ki 4 maçlık bir seriye sahipler Bursa’da. Son olarak milli takım arasının ardından Daçka’yı ağırlamışlar ve 8 sayı farkla yenmişlerdi.

Sakarya’da ise problemler büyüyere devam ediyor. Oyunculara maaşlarını alamadıkları için 15 gündür antrenman yapmıyorlardı ve bir çoğu başka şehirlere dağılmıştı. Bu maça çıkmaları pek beklenmiyordu aslında ama yapılan açıklamayla maç sabahı tüm oyuncuların Bursa’da buluşup maça çıkacağı belirtildi. Bir tek Wilbekin’in durumu net değil, şuanda İsrail’de ve gelmesi biraz sürpriz olacak.

Tofaş üçüncü sıradaki yerini kaybetmek istemiyor ve bu nedenle son aldıkları Banvit mağlubiyetinin ardından artık bir sürprize daha taammülleri yok. Sakarya’da oyuncuların 15 gündür antrenman yapmadıklarını ve adeta toplama bir takım gibi maç gününde buluşacaklarını da masaya koyduğumuzda bu maçta formda Tofaş karşısında hem de deplasmanda direnemeyeceklerini söylemek yanlış olmaz. Koç Ene’nin öğrencileri handikapı da aşarak kazanıp yollarına devam edeceklerdir.

İddaa Oranı: MS 1 (27.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-25.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …