Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Tofaş – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 18.09.21

Tofaş – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası’nın final maçında ev sahibi Tofaş Cumartesi saat 18:00’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.42 oran belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Demir ile yola devam eden Tofaş, Zubcic, Simmons, Muhsin, Berk gibi parçaları elinde tutarken ayrılan isimlerin yerine Yiğit Arslan, Pako Cruz, Kasey Shepherd ve Elgin Cook takviyelerini yaptı. İyi bir hazırlık dönemi geçirdiler ve bu yeni isimlerin takıma hızlıca adapte olmasını sağladılar. Hedefleri hem BSL hem de BCL’de son 4 takım arasında yer alabilmek. Evlerindeki bu turnuvanın ilk 2 maçında da dişli rakipleri Gaziantep’e uzatmada kaybederken sonrasında da Galatasaray’ı 78-88 gibi net bir skorla geçerek adlarını finale yazdırdılar. 

Koç Ernak ile yola devam eden Bahçeşehir ise FIBA EuropeCup’da mücadele edecek olmasına rağmen bir BCL hatta EuroCup kadrosu kurdu desek yanlış olmaz. Oğuz ve Kartal gibi iki kaliteli yerlinin yanı sıra Smith, Hall, Bentil, Williams ile anlaştılar ve Jones ile de yola devam ettiler. Ancak bu turnuvada Williams, Hall ve Jones’dan faydalanamıyorlar, sadece 2 yabancı ile oynuyorlar. Önce kötü durumda olan Telkom’u sonra da henüz hazır olmayan Fenerbahçe’yi sürpriz bir skorla, 82-67 ile geçerek finale yükselmişlerdi bu eksiklere rağmen. 

Bahçeşehir’in tam kadro olduğu zaman ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu hazırlık döneminin ilk başında görmüştük. Şimdi Williams, Jones ve Hall’dan yoksun olacaklar. Karşılarında ise hazırlık döneminin en formda takımlarından biri olan, evindeki bu turnuvada da Gaziantep’e uzatmada kaybetsele de diğer dişli rakipleri Galatasaray’ı rahat geçerek adlarını finale yazdırmışlardı. Final maçında da evlerinde oynamanın avantajını iyi kullanarak eksik rakiplerine karşı Zubcic, Cook, Cruz, Shepherd gibi silahlarla üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Andorra – Valencia İddaa Tahmini 23.10.21

İspanya Liga Endesa 7. hafta mücadelesinde Andorra Cumartesi saat 21:45’de Valencia ile karşılaşacak. İddaa ev …