Anasayfa / Darüşşafaka Lassa / Tofaş – Darüşşafaka Lassa İddaa Tahmini 06.05.23

Tofaş – Darüşşafaka Lassa İddaa Tahmini 06.05.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 28. hafta mücadelesinde Tofaş Cumartesi günü saat 15:30’da Darüşşafaka Lassa ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Tofaş son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de kendilerine 12 galibiyetle 9. sırada yer buldular, artık play-off potasının sadece 1 adım gerisindeler! Bu 3 maçlık sekanstaki bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skorlu mücadeleler çıkmasıydı, ikisinde bizlere 183 ve 180 sayı izletmişlerdi! Gray ve Ennis takıma liderlik ediyorlar, Manek, Doyle, Toure de son dönemde çok formdalar. 

Daçka ise son 3 maçtan ikisini kazandı ve 14 galibiyete ulaşarak play-off sıralamasındaki yerini, yan, 6. sırayı sağlamlaştırmış oldu. Bununla beraber son maçlarda tempoyu yükselttiklerini ancak savunmada sorun yaşadıklarını ve hücumda verimli olmalarına rağmen maç kaybedebildiklerini gördüki. Son 3 maçlarında bizlere 179, 177 ve 193 sayı izletmişlerdi! Son deplasmanda maçlarında Kaf-Kaf’a 101-76 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi. 

Bu sezonki ilk karşılaşmaları 31 Aralık’taydı ve o maçta da bizlere yüksek skorlu bir mücadele izletmişler, Daçka evinde 88-82 ile kazanan taraf olmuştu. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Bir tarafta Gray ile Ennis, diğer tarafta Doğuş ve Starks varken tempo yine yüksek olacaktır. Ayrıca bu guardlar dışında iki takımın da farklı silahları var, skor potansiyeli yüksek oyuncular var ellerinde. Son haftalarda olduğıu gibi bizlere hücum odaklı, keyifli bir maç izletmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ÜST (164.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …