Anasayfa / Fenerbahçe Beko / Tofaş – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 06.09.20

Tofaş – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 06.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Tofaş, Pazar saat 16:00’da Fenerbahçe Beko‘yu konuk edecek. Bets10 toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Tofaş, bir kaç oyuncunun covid testlerinin pozitif çıkması nedeniyle henüz hazırlık maçı yapamadı, geçtiğimiz günlerde tüm takımın testi negatif çıkınca artık ilk hazırlık maçlarına çıkabilecekler. Yabancıların tamamını değiştirmiş, yenilenmiş bir Tofaş olacak karşımızda. Özellikle iki guard Chrison ve Kilpatrick koç Ene’nin çok şey beklediği isimler. Potansiyelli kanat oyuncusu Omot ve iki tecrübeli pota altı oyuncusu White ile Simmons da kadroyu tamamlıyorlar. Muhsin, Berkan ve Berk da geçen sezon olduğu gibi enerjileri ile onlara destek olacaklar.

Fenerbahçe de koç Kokoskov’u göreve getirerek takımın yarısını yeniledi diyebiliriz. Vesely, De Colo, Melih, Westermann, Ahmet, Ali, Berkay, Tarik geçen sezonki takımdan kalanlar oldular. Brown, Ulanovas, Eddie, Barthel, Pierre, Hamilton, Kenan ise takımın yeni yüzleri oldular. İlk hazırlık maçlarında genç ve potansiyelli oyunculardan kurulu olan proje takımı Beşiktaş ile karşılaşmışlar ve çok zorlanmalarına rağmen son topta Ahmet’in basketiyle 79-77 kazanmayı başarmışlardı. 

İki takım da henüz hazırlık döneminin başında, Tofaş hiç maç yapmadı, Fenerbahçe ise sadece 1 maç yaptı. Dolayısıyla nasıl oynayacakları hakkında tahminde bulunmak kolay değil. Ancak bir tarafta Christon, Kilpatrick, Omot’dan oluşan bir arka alan, diğer tarafta Brown, Eddie, Melih gibi skorer bir arka alan rotasyonu olunca bu maçtan düşük skor çıkmasının kolay olmadığını düşünüyorum. İki koç da yeni oyuncuların çokluğu nedeniyle henüz savunma kurgusunu oturtabilmiş değil, bu nedenle karşılıklı olarak 80 sayıları zorlayabileceklerini düşünüyorum ellerindeki yüksek potansiyelli isimlerle.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (158.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Zaragoza – Gran Canaria İddaa Tahmini 27.09.20

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde Zaragoza Pazar saat 21:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa …