Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Torino NBA Şampiyonu’nun Peşinde

Torino NBA Şampiyonu’nun Peşinde

Transfer döneminin flaş takımı FIAT Torino dikkatleri üstüne çekecek bir hamle yapmaya hazırlanıyor. NBA‘de iki kez şampiyonluk başarısını göstermiş olan James Michael McAdoo ile görüşüyorlar ve ilerleme kaydettiler.

Golden State Warriors ile 2 kez NBA şampiyonluğu tadan McAdoo, toplamda 111 maça çıkmıştı. Geçtiğimiz sezon ise Philadelphia 76ers‘ın yolunu tutmuş ancak burada sadece 3 maça çıkmış ve sezonun kalan bölümünü G-League takımlarından Delaware ve Agua Caliente’de geçirmişti.

James Michael McAdoo (2.06-1993)

G-League: 18 maç 28:17 dakika 10.17 sayı 6.5 ribaund 2.11 asist 1.67 blok 11.61 verimlilik

McAdoo pota altında atlet ve büyük bir oyuncu. Boyalı alanda güçlü fiziği ile temasa rağmen neredeyse her pozisyonu bitirebilen bir isim. Bunun yanın aynı özellikleri sayesinde kendi potasınıda korumayı bilen, blok tehditi olan bir uzun. İstikrarlı olmasa da orta mesafe şut opsiyonu var, süre aldıkça zamanla geliştirebileceği bir özellik. Ribaundlarda savaşçı ve anlık sıçraması çabuk bir isim, bu da ona önemli bir avantaj sağlıyor. İkinci sıçrama hamlesini de yapabiliyor. Son sezon süre alamadı 76ers’da ama Avrupa basketbolunda fiziği, atletizmi ve büyüklüğü ile fark yaratabilecek bir isim. Duayen koç Brown’un onu çok efektif kullanabileceğini ve özellikle ikili oyunlarda durdurulması zor bir silaha dönüştüreceğini düşünüyorum.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Sacramento Kings Daha Rekabetçi Olacak!

Geçtiğimiz sezon batı konferansını 39 galibiyet 43 mağlubiyet alarak dokuzuncu sırada tamamlayan Sacramento Kings yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir