Anasayfa / FIAT Torino / Torino – Reggio Emilia İddaa Tahmini 03.02.19

Torino – Reggio Emilia İddaa Tahmini 03.02.19

İtalya Lega Basket Serie A 18.hafta mücadelesinde Torino Pazar saat 20:30’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 163.5 olarak belirlemiş.

Torino ligin sıkıntılı takımlarından biri, 17 maçın ardından 4 galibiyette kaldılar ve düşme potasının sadece averajla uzağında kalabildiler. Evlerindeki maçlarda da sıkıntılılar, 8 maçtan 3 galibiyet alabildiler. Evlerinde oynadıkları son 3 maçtan ikisinde yüksek tempolu ve bol skorlu maçlar izledik, bu 2 maçta sırasıyla 175 ve 182 (normal süre) sayı çıkmıştı.

Reggio Emilia da durumu iyi olmayan takımlarından biri, sadece 5 galibiyetleri var ve düşme potasından 1 maç uzakta yer alıyorlar. Onların da son maçlarında yüksek skorlar gördük. Rivers’ın gelişiyle hücumda toparlanmış olsalar da savunmada halen sorunlar büyük. Son 3 maçlarından ikisinde sırasıyla 179 ve 161 sayı çıkmıştı.

Torino tempoyu yüksek tutan ve aslında skor üretimi konusunda hiç de sıkıntılı olmayan bir takıma ama savunmadaki sıkıntıları büyük. Reggio Emilia da benzer özelliklere sahip bir takım. Dolayısıyla iki takımın da birbirlerini savunma zaaflarından vuracaklarını ve bizlere yüksek tempoda bol skorlu bir maç vaadettiklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (164.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (163.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …