Anasayfa / Detroit Pistons / Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 220.5 olarak açıklamışlar. 

Kanada ekibi son dönemde üst üste 2 maçını birden kaybetti. Bu nedenle de 35 galibiyette kadlıalr ve 9. sıraya kadar gerilediler play-in potasının içerisinde. Diğer taraftan özellikle burada, Scotiabank Arena’daki maçlarda yüksek tempoda, bol skorlar çıkarmışlardı. Son 4 iç saha maçlarında bizlere sırasıyla 235, 239, 229 ve 232 sayı izletmişlerdi. Trent, Wieskamp, Achiuwa, Barnes gibi önemli isimlerin durumları maç saatinde belli olacak. 

Detroit ise sadece konferansın değil, tüm ligin en zayıf takımlarından birisi. Son 4 maçlarını da üst üste kaybederek tamamen havlu attıklarını görmüştük, zaten sadece 16 galibiyet toplayabildiler sezon boyunca. Bunun yanında son 3 maçlarına baktığımızda ise kayıplar yaşarlarken ikisinde bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 219 ve 236 sayı üretilmişti o maçlarda. Cory Joseph, Burks, Bogdanovic, McGruder, Stewart, Diallo gibi önemli silahlarını kullanamayacaklar. 

İki takım arasında önemli bir kalite ve seviye farkı var, özellikle Detroit’in eksikleri (Cory Joseph, Burks, Bogdanovic, McGruder, Stewart, Diallo) düşünülünce… Ama yine de Toronto handikaplı galibiyet konusunda bana güven vermiyor. Bunun yerine hücum performanslarına güveneceğim. VanVleet, Siakam, Poeltl, Boucher, Anunoby gibi silahlarla 120 sayıları görebileceklerini, Pistons’un da yüksek tempoda en azından 100 sayıyı göreceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (220.5) – 1.47
Hovarda Oranı: ÜST (220.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …