Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toronto Raptors – Oklahoma Thunder 23.03.24

Toronto Raptors – Oklahoma Thunder 23.03.24

NBA Doğu ekibi Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:00’da Batı ekibi Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 14.5 handikap belirlemişler.

Raptors ligin zayıf halkalarından birisi. Son 3 maçlarını sadece kaybetmekle kalmadılar, aynı zamanda rakiplerden sürekli faek yediler. Son iki maçta deplasmanda Orlando’dan 15 sayı ve içerde ise Kings’den tam 34 satı fark yemişlerdi… Bu maçta da Quickley, Poeltl, Barrett, Barnes gibi önemli silahları kullansmayacaklar, hatta Trent’in durumu da net değil.

Thunder ise bu sezonun iddiali zirve takımlarından birisi. 68 maçtan 48 tanesini kazandılar ve şuanda liderlik koltuğunda oturuyorlar Wolves ile Denver’ın önünde. Son 2 deplasman maçlarında ise Raptors’un kalibresindeki Blazers ve Grizzlies gibi rakiplere karşı sürprize izin vermemişlerdi. Bu maç öncesi eksik ya da sakat oyuncuları yok.

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var. Thunder her alanda rakibinden istin bir ekip bir de Raptors’da Quickley, Poeltl, Barrett, Barnes gibi önemli silahların olmadığını düşündüğümüzde bu maçta evlerinde olsalar bile direnebileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-14.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 2 (-14.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …