Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toronto Raptors – Washington Wizards İddaa Tahmini 14.11.23

Toronto Raptors – Washington Wizards İddaa Tahmini 14.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Salı günü saat 03:30’da Washington Wizards ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Kanada ekibi son 3 maçından ikisini kazanarak çıkışa geçti ve kendilerine 10. sırada, play-in yarışında yer buldular. O maçlarda deplasmanda Spurs’u 7 sayı ve yine deplasmanda Mavs’ı 11 sayı farkla geçmişelrdi. Evlerindeki son maçta ise güçlü rakiplerden Milwaukee’yi tam 19 sayı farkal ezip geçmişlerdi. Siakam, Schröder, Barnes takımın öne çıkan silahları konumundalar. Anunoby ve Trent’in durumları maç saatinde belli olacak. 

Wizards ise konferansın vasat hatta zayıf ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve toplamda da 9. maçlarından sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Deplasmandaki son 5 maçlarına bakınca ise 4 tanesini kaybettiklerini gördük, sonuncusunda Nets karşısında direnseler de 8 sayı farkla kaybettiler. O son maçta Coulibaly 20 sayı, 7 ribaund, Kuzma 15 sayı, 4 ribaund ve Avdija 14 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında bana göre net bir siklet farkı var. Raptors, yeni koçu Rajakovic liderliğinde Doğu’nun flaş takımlarından biri olmaya aday. Son dönemde aldıkları iyi sonuçlarla da bunu göstediler. Wizards gibi zayıf bir rakibi yakalamışken kendi sahalarında hata yapmayacaklarını, Siakam, Schröder, Barnes gibi formda isimler liderliğinde handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.43
Hovarda Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …