Anasayfa / Centauros / Toros de Aragua – Centauros İddaa Tahmini 26.07.22

Toros de Aragua – Centauros İddaa Tahmini 26.07.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Centauros ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibi lehine 17.0 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Toros ligin en kötü takımlarından biri, ilk 5 maçlarını kaybettiler. Son 2 maçlarında önce deplasmanda La Guaira’ya 83-60 gibi farklı bir skorla kaybetmişler, sonrasında ise evlerinde Aragua’ya karşı hiç direnememişler ve tam 26 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta da yine üretim anlamında sınıfta kalmışlar, sadece 69 sayı üretebilmişlerdi. Tovar 22 sayı ve Perez 14 sayı, 5 ribaund ile yegane direnen isimlerdi. 

Centauros ise ligin en iyi takımlarından biri. 8 maçlarından 5 tanesini kazandılar ve maç fazlasıyla liderlik koltuğunda oturuyorlar. Son 2 maçlarını da üst üste kazandıklarını gördük. Deplasmanda aldıkları bu 2 galibiyette Briallantes’i 12 ve Llaneros’u 9 sayı farkla geçtiklerini belirtelim. Son maçta Arengo 20 sayı, 3 asist, Pena 15 sayı, 6 asist, Fernandez 11 sayı, 6 ribaund ve Morrinson 11 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında net farklar olduğunu söyleyebiliriz. Zaten Centauros bu farkı puan tablosunda ortaya koyan bir takım. Onların aksine Toros ise 5 maçtır galibiyetle tanışamayan, rakiplerine çift haneli farklarla yenilen, direnemeyen bir ekip. Evlerinde olmalarına rağmen bu maçta güçlü rakiplerine karşı ayakta kalamayacaklarını düşünüyorum. Handikap biraz yüksek görünse de Arengo ve Morrinson liderliğinde Centauros’un bu farkı yakalayacağını tahminediyorum. 

İddaa Oranı: – 
Rexbet Oranı: MS 2 (-17.0) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …