Anasayfa / Gaiteros del Zulia / Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.57 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Toros ligin en zayıf halkası puan tablosuna göre, 10 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Ama daha dünkü karşılaşmada bu maçtaki rakiplerini deplasmanda 71-78 ile geçerek 2. galibiyetlerini aldılar ve 3 maçlık mağlubiyet serisine son verdiler, yani takımda moraller yüksek. O maçta Blair 23 sayı, 10 ribaund ile yıldızlaşırken, Tovar 16 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve Perez de 13 sayı, 3 ribaund ile ona destek olan isimlerdi. 

Gaiteros ise 12 maçtan 4 galibiyet çıkarabildier ve ligin orta altı takımlarından biri konumundalar, ilk 4 yarışından 2 adım uzakta kaldılar ki son 4 maçlarını da üst üste kaybederek ne kadar kötü bir dönemde olduklarını gösterdiler zaten. Bu serinin son halkasında da belirttiğim gibi daha dün evlerinde olmalarına rağmen bu maçtaki rakipleri Toros’a 71-78 ile kaybetmişlerdi. O maçta eski Beşiktaşlı Clark 19 sayı, 10 ribaund, 8 asist ile komple bir performans sergilerken Colina da 11 sayı, 3 ribaund ile diğer çift haneli skor üretebilen isimdi.

Toros ilk maçta deplasmanda olmasına rağmen Blair’in pota altındaki etkili oyunu sayesinde kazanmayı bilmişti. Daha dün gelen bu galibiyetin moraliyle bu maçta kendi sahalarında, taraftarları önünde hata yapmayacaklarını tahmin ediyorum. Blair’i yine etkili kullanacaklardır ama bu kez Gaiteros’un Clark liderliğinde daha fazla direnebileceğini de düşünüyorum. Bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim, direkt Toros galibiyetine yöneleceğim.  

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …