Anasayfa / Basket Torino / Tortona – Basket Torino İddaa Tahmini 27.06.21

Tortona – Basket Torino İddaa Tahmini 27.06.21

İtalya Serie A2 final serisi 4. maçında Tortona Cumartesi saat 22:00’da Basket Torino ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için 1.32 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Tortona seriye dezavantajlı başlamış olsa da deplasmandaki 2. maçı yenerek servis kırmıştı. Ama sonrasında evlerindeki ilk maçta yani serinin 3. maçında Torino onları 30 sayı farkla tam anlamıyla denize döktü. Hücumda sahadan silinen, hiç varlık gösteremeyen Tortona, deplasmanda 12 sayı farkla kazanmış agresif ve moralli olması gereken bir takımken, sanki tamamiyle havlu atmış, seride pes etmiş bir takım görüntüsü vermişti. Artık evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Torino seriye içerdeki 2 maçtan birini kaybederek başlamış ama sonrasında deplasmanda kazanarak tekrar saha avantajını ele geçirmişti. Evlerinde 12 sayı farkla kaybetmelerinin ardından reaksiyon göstererek 56-86’lık ezici bir üstünlükle kazanan Torino, hem ev sahibi avantajını tekrar eline geçirdi hem de psikolojik olarak rakibinin bir değil bir kaç adım önüne geçmiş oldu. O maçta Pinkins 21 sayı ve Clark 16 sayı ile takımlarını farklı galibiyete taşıyan isimler olmuşlardı. 

Torino artık saha avantajını ele geçirdi ve bu maçı kaybetse de 5. ve son maç onların sahasında olacak. Ancak onların seriyi daha fazla uzatacağını düşünmüyorum. Son maçta elde ettikleri 30 farklı ezici üstünlüğün altında kalacaktır Tortona. Bu nedenle de bu maçta evlerinde olsa da fazla direnemeyeceklerini, yine Pinkins ile Clark’ı durduramayacaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle ana tercihim misafir takımın kazanarak Serie A’ya çıkmasından yana olacak. Alternatif olarak ise yine düşük skor seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.32
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Venezia – Pesaro İddaa Tahmini 23.10.21

İtalya Lega Basket Serie A 5. hafta mücadelesinde Venezia Cumartesi saat 21:30’da Pesaro ile karşılaşacak. …